Preloader Image animate3

ISO 9001 Sertifikamızı Aldık

Soliner Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikamızı aldık.

ISO 9001 Belgesi, firmalara prestij ve rekabet üstünlüğü sağlayan kalite belgesidir. ISO 9001 Belgesi ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerini uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sunduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir garantisidir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, kuruluşun tüm süreçlerinin daha etkin yönetilmesini sağlayarak; verimlilik, performans ve karlılık artışı sağlar. Risk tabanlı önleyici yaklaşımla, hataların azalması, müşteri odaklı bakış açısıyla müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanması başlıca hedefidir.

ISO 27001 Sertifikamızı Aldık

Soliner Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikamızı aldık.

ISO/IEC 27001, güçlü bir bilgi güvenliği yönetim sistemi için gerekliliklerin ayrıntılı bir şekilde tariflendiği, uluslararası bilgi güvenliği yönetim standardı olup risk bazlı yaklaşımı ile kuruluşların bu süreçlerinde bilgi ve bilgi varlıklarının korunması için doğru insan kaynakları politikaları, teknik prosedürler ve bilgi teknolojileri altyapıları ile hedeflenen güvenlik seviyesini sağlamayı amaçlamaktadır. ISO/IEC 27001‘e göre bir bilgi güvenliği yönetim sisteminin (BGYS) hedefi, kurumsal riskleri tanımlamak, bunları analiz etmek ve kontrol edilebilir hale getirmek için uygun tedbirleri almaktır.

Yerli Malı Belgesi

Soliner Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak Yerli Malı Belgemizi aldık.

Yerli Malı Belgesi Ne İşe Yarar? Geçtiğimiz yıllarda Kamu İhale Kurumu’nda bir değişikliğe gidilerek, yerli malı belgesi alan tüm KOBİ ve büyük ölçekli firmalara kamu ihalelerinde %15’e kadar fiyat avantajı getirildi. Fiyat avantajı, orta ve yüksek teknolojili sanayi ürünleri üreten ve en az %50′si yerli üretim olduğu belgelenen KOBİ ve büyük ölçekli firmalara uygulanacak. Orta ve yüksek teknolojili ürün listesi ise, her yıl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından açıklanacak. Firmamız Soliner Bilgi Teknolojileri Yazılım Sanayi Tic. A.Ş. yerli malı belgesini almaya hak kazanmış olup alacağınız teşvik kapsamında "Yerli Malı Belgesi" gerektiren desteklerden firmamız sayesinde faydalanabilirsiniz. Yerli Malı Belgesi sayesinde birçok destekten yararlanabiliyorsunuz yapacağınız alımlarda teşvik ve destek kapsamında Yerli Malı Belgesi olan firmalardan alım yapmanız gerekmektedir.