Preloader Image animate3

IoT Çözümleri

Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları birbirine bağlayan ve bu verilerin veri üretimi paylaşımını sağlayan küresel bir altyapıdır.

ObServer konutlar, ticari binalar, endüstriyel tesisler ve yenilenebilir enerji santralleri için bulut tabanlı enerji iş zekası çözümleri sunan bir IoT uygulamasıdır. Sunduğu veri analizi hizmetleriyle fabrikaların/tesislerin önemli ölçüde enerji tasarrufu yapmalarına aracılık etmektedir.

Fabrikalar & Endüstri 4.0

Enerji Sektörü

Akıllı Şehirler

Makine Üreticileri

BT Hizmetleri Kiralama

Soliner sektörün sürekli veya dönemsel olarak büyüyen BT operasyonlarını karşılayabilecek hizmetleri dış kaynak olarak elde edebilmelerini sağlayarak, onların daha çevik ve verimli yapılara dönüşmesini hedefler.

Müşteriye ait herhangi bir BT hizmetinin Soliner tarafından yönetilmesi ve desteğinin verilmesini içeren kiralama hizmetleri, ya da KPI ve SLA desteklif Managed Service hizmeti ile uçtan uça hizmet seviyesinde dış kaynak hizmet ile, kurumların sermaye harcamaları yerine, operasyon giderleri ağırlıklı bir yapıya ulaşmalarını sağlar. Bu sayede ölçeklenebilir maliyetlere kavuşan kurumlarda hizmet kalitesi artar, tasarruf kolaylaşır.

Aşağıdaki konularda Kullandıkları bilgi ve teknoloji altyapılarının, standartlara uygun şekilde sorunsuz çalışmasını sağlayarak müşteri memnuniyeti ve verimliliği arttırmak Soliner' in en temel yaklaşımıdır.

  • L1 seviyesinde Managed Service Hizmeti
  • L2 seviyesinde Managed Service Hizmeti
  • L2 seviyesinde DB Management Dış Kaynak
  • L2 seviyesinde Application Management Dış Kaynak Hizmeti
  • L2 seviyesinde System Management Dış Kaynak Hizmet

Kaynak Oluşturma

Managed Service Hizmetleri

Sistem Yönetimi Hizmetleri

Soliner olarak birlikte çalıştığımız kurumların altyapısında bulunan sunucu sistemlerinin ve iş süreçlerinde kullanılacak ağ yapısının tasarlanmasıyla başlayarak, oluşabilecek donanım ve yazılım sorunlarının tespiti ve engellenmesiyle devam eden geniş bir yelpazede sistem yönetim hizmetleri sunuyoruz.

Daha verimli, daha hızlı ve daha tasarruflu BT operasyonlarınız için gereken herşey Soliner'de

Yapılandırma ve Danışmanlık

Kurulum, Konfigürasyon ve Entegrasyon

Bakım ve Onarım

Problem Çözme ve Denetleme