Preloader Image animate3

Biz Kimiz?

Soliner Bilgi Teknolojileri olarak enerji izleme ve veri işleme çözümlerinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, işimizi meslek etiği ile temellendirip 10 yıllık tecrübe ve deneyim ile şekillenmiş son teknoloji yüzde yüz yerli ve patentli yazılımsal çözümleri varoluş sebebimiz olarak görmekteyiz.

Müşteri ihtiyaçlarına odaklı özel tasarruf çözümleriyle, yazılımsal ve donanımsal olarak yüksek kalite ve performans ile profesyonel olarak müşterimizin ihtiyaç ve taleplerine en uygun çözümleri sunmak başlıca hedefimizdir.

Soliner ile İşletmenizi Geleceğe Hazırlayın

Soliner’in güçlü yazılım ekibinin 10 yılı aşan deneyimi ve 2 yılı aşan çalışması sonucu ortaya çıkarttığı Observer sistemi ile geleceğin en önemli işlemlerinden birisi olacak olan veri işleme teknolojisi sayesinde işletmenizi geleceğe bugünden hazırlayın.

İşletmenize ait tüm enerji akışlarını, tüketimlerini, cihazlarınızın anlık performansını ve olası ortaya çıkarabileceği arızları anlık olarak takip eden, raporlayan ve tüm verileri işleyerek size, işletmenizin geleceğine dair projeler hazırlayan Soliner ile gelecek geldi.

Kariyer

Soliner’in insan kaynakları politikasını yakından inceleyebilir ve Soliner ailesini yakından tanıyabilirsiniz.