Preloader Image animate3

IoT Çözümleri

Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları birbirine bağlayan ve bu verilerin veri üretimi paylaşımını sağlayan küresel bir altyapıdır.

ObServer konutlar, ticari binalar, endüstriyel tesisler ve yenilenebilir enerji santralleri için bulut tabanlı enerji iş zekası çözümleri sunan bir IoT uygulamasıdır. Sunduğu veri analizi hizmetleriyle fabrikaların/tesislerin önemli ölçüde enerji tasarrufu yapmalarına aracılık etmektedir.

Fabrikalar & Endüstri 4.0

Enerji Sektörü

Akıllı Şehirler

Makine Üreticileri

BT Hizmetleri Kiralama

Soliner sektörün sürekli veya dönemsel olarak büyüyen BT operasyonlarını karşılayabilecek hizmetleri dış kaynak olarak elde edebilmelerini sağlayarak, onların daha çevik ve verimli yapılara dönüşmesini hedefler.

Müşteriye ait herhangi bir BT hizmetinin Soliner tarafından yönetilmesi ve desteğinin verilmesini içeren kiralama hizmetleri, kurumların sermaye harcamaları yerine, operasyon giderleri ağırlıklı bir yapıya ulaşmalarını sağlar. Bu sayede ölçeklenebilir maliyetlere kavuşan kurumlarda hizmet kalitesi artar, tasarruf kolaylaşır.

Kullandıkları bilgi ve teknoloji altyapılarının, standartlara uygun şekilde sorunsuz çalışmasını sağlayarak müşteri memnuniyeti ve verimliliği arttırmak Soliner' in en temel yaklaşımıdır.

Kaynak Oluşturma

Bakım Hizmetleri

Sistem Yönetimi Hizmetleri

Soliner olarak birlikte çalıştığımız kurumların altyapısında bulunan sunucu sistemlerinin ve iş süreçlerinde kullanılacak ağ yapısının tasarlanmasıyla başlayarak, oluşabilecek donanım ve yazılım sorunlarının tespiti ve engellenmesiyle devam eden geniş bir yelpazede sistem yönetim hizmetleri sunuyoruz.

Daha verimli, daha hızlı ve daha tasarruflu BT operasyonlarınız için gereken herşey Soliner'de

Yapılandırma ve Danışmanlık

Kurulum, Konfigürasyon ve Entegrasyon

Bakım ve Onarım

Problem Çözme ve Denetleme

Personel Sağlama

Kurumların BT operasyonlarındaki ihtiyaçlarına yönelik uzman teknik ve fonksiyonel personeli Soliner güvencesiyle sağlanır.Soliner, günümüzde dış kaynak personel sağlamada sunduğu insan kaynakları çözümleriyle eğitimli, tecrübeli, profesyonel yönetici ve personelleri bir araya getirerek işletmelerden gelen ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

Hizmet verdiği seçkin kurum, kuruluş ve işletmelere kaliteli, güvenilir, yasa ve mevzuatlara uygun, çalışan haklarına saygılı ve tamamen profesyonel bir bakış açısıyla desteklerini sürdürmektedir.

Soliner güçlü referanslarıyla dikkat çeken kalifiye personeli, kurumlara belirlenen zaman dilimleri içerisinde çalışmaları amacıyla sağlar. Kurumların BT hizmet maliyetlerini düşürürken kaliteyi yükseltmelerine yardımcı olur.